Jak wygląda sprzedaż auta

W branży używanych samochodów działamy od lat, dlatego doskonale zdajemy sobie sprawę z mechanizmów rządzących tym specyficznym rynkiem i możemy zaproponować naszym Klientom nie tylko korzystne warunki finansowe i odkupienie od nich praktycznie każdego auta, ale także wyjątkowo sprawną i fachowo przeprowadzoną procedurę skupu auta. Jak działamy?

Sprzedawanie samochodu na własną rękę wiąże się z koniecznością odpowiedniego przygotowania auta, zrobienia zdjęć, zamieszczenia ogłoszeń w odpowiednich miejscach, ale przede wszystkim z odpowiadaniem na setki telefonów (przy czym większość z nich to pytania o możliwość obniżenia ceny) i innych form kontaktów. Zarówno to, jak i oglądanie samochodu przez potencjalnych nabywców może powodować wiele kłopotów i utrudnień, wymaga też wiele czasu i cierpliwości. Również wstawienie samochodu do komisu nie jest tak łatwe jak może się wydawać. Najpierw trzeba dopilnować wielu formalności, potem zaś czasem długo czekać na oznaki zainteresowania samochodem, czasem zaś auto stoi w komisie wiele miesięcy (cały czas tracąc na wartości i niszczejąc) i nikt się nim nie interesuje. Widać więc, że skorzystanie z naszych usług będzie najlepszym rozwiązaniem, jako że jest szybkie, sprawne, całkowicie bezproblemowe i daje gwarancję sprzedaży auta – za gotówkę i od ręki!

Pierwszym etapem naszej transakcji jest kontakt z Państwa strony. Do wyboru mają Państwo wiele form kontaktu, jesteśmy więc pewni, że każdy znajdzie najdogodniejszy dla siebie. Swoją siedzibę mamy na terenie miasta Łodzi, gdzie możliwy jest kontakt osobisty, zaś dla Klientów spoza tego miasta, z całego kraju, gdyż taki jest nasz zasięg, wygodniejszy będzie kontakt mailowy, telefoniczny bądź za pomocą formularza zamieszczonego w naszym serwisie. Już na tym etapie nasi Klienci mogą uzyskać wszelkie niezbędne im informacje, a także poznać wstępną wycenę swojego samochodu, podając podstawowe wiadomości na jego temat, takie jak marka, rocznik, stan techniczny czy przebieg.

Po tych wstępnych ustaleniach, kiedy obie strony wyrażają chęć dalszej transakcji, czas na ruch z naszej strony. Jesteśmy w stanie dojechać do naszych Klientów bez względu na miejsce ich zamieszkania, na terenie całego kraju. Dysponując odpowiednim zapleczem i wykwalifikowaną kadrą, nie musimy kłopotać Państwa kwestią transportu samochodu do naszej siedziby. Sami przybywamy po pojazd, który chcemy od Państwa odkupić, na miejscu dokonując jego wyceny. Jeśli transakcja dojdzie do skutku, jest finalizowana natychmiast – na miejscu wskazanym przez Państwa podpisujemy umowę, przekazujemy pieniądze – w gotówce, bądź na konto, zależnie od Państwa preferencji, potem zaś niezwłocznie zabieramy samochód, zdejmując tym samym z Państwa barków wszelkie związane z niechcianym czy niepotrzebnym pojazdem kłopoty.